Ford Trucks ponúka dizajn, technológiu a bezpečnosť so svojou novou sériou F-LINE

Spoločnosť Ford Trucks predstavuje novú sériu F-LINE, ktorá ponúka pohodlný zážitok z jazdy vďaka novému dizajnu, technológii pripojenia a pokročilým bezpečnostným funkciám.

Publikovaný:

Táto nová séria s moderným dizajnom v troch segmentoch – cestné nákladné vozidlá, stavebné nákladné vozidlá a odťahovacie vozidlá – ponúka zákazníkom efektivitu a maximálnu bezporuchovú prevádzku vďaka technológii prepojených vozidiel a vysokému výkonu.

Globálna značka ťažkých úžitkových vozidiel Ford Trucks predstavila na podujatí v tureckom meste Antalya svoju novú sériu F-LINE. Séria F-LINE navrhnutá a vyvinutá spoločnosťou Ford Trucks zaujme svojimi technológiami prepojených vozidiel, pokročilými bezpečnostnými funkciami, ale aj komfortom a moderným dizajnom.

Spoločnosť Ford Trucks sa pri tvorbe dizajnu série F-LINE inšpirovala mottom „Pomáhame vám s nákladom“, pričom vychádzala z analýzy trhu a požiadaviek zákazníkov. V snahe prinášať zákazníkom efektivitu, spokojnosť a spoľahlivosť na každej úrovni môže spoločnosť vďaka tejto inovatívnej a univerzálnej sérii poskytovať svoje služby širšiemu spektru zákazníkov v oblasti ťažkých úžitkových vozidiel.

Tento nový sortiment zahŕňa tri segmenty: cestné nákladné vozidlá, stavebné nákladné vozidlá a odťahovacie vozidlá – všetky s vysokým výkonom.

Duman: „V spoločnosti Ford Trucks budeme našim zákazníkom aj naďalej ponúkať výkonné riešenia a technológie novej generácie“

Emrah Duman, vedúci predstaviteľ spoločnosti Ford Trucks, zdôraznil skutočnosť, že spoločnosť ponúka inovácie svojich produktov a služieb, aby „tvorila hodnoty pomocou najefektívnejších prepravných riešení“.

Duman vyhlásil: „Každý rok dosahujeme v Turecku a na ostatných medzinárodných trhoch čoraz väčšie úspechy. Rast našej značky bude ďalej napredovať vďaka inováciám nášho portfólia produktov a ponúkaných technológií. S novou sériou F-LINE, vytvorenou na základe spätnej väzby od spotrebiteľov, prinášame inovácie, ktoré zvyšujú komfort a výkon vozidiel. Zákazníkom ponúkame pohodlnejší zážitok z jazdy vďaka technológii prepojených vozidiel a vylepšeným bezpečnostným technológiám. V spoločnosti Ford Trucks budeme aj naďalej vytvárať efektívne riešenia a ponúkať našim zákazníkom špičkové technológie.“

Nová séria F-LINE je efektívnejšia vďaka technológii prepojených vozidiel

Pomocou systému ConnecTruck, ktorý je taktiež súčasťou ponúkanej série F-LINE, môžu zákazníci kedykoľvek nadviazať spojenie so svojimi vozidlami prostredníctvom webového portálu alebo vlastného mobilného telefónu. Vďaka monitorovaniu vozidiel na mape rýchlo získajú aktuálne údaje o vozidlách a predchádzajúce záznamy o používaní vozidla. Výsledkom sú efektívne riešenia, ktoré zvýšia bezporuchovú prevádzku vozidiel na 100 % a zabezpečia optimálny výkon, ako napríklad vzdialená diagnostika a aktualizácie softvéru vďaka technológiám prepojených vozidiel. Monitorovanie stavu vozidiel spoločnosti Ford Trucks prebieha na diaľku v reálnom čase. S využitím tejto technológie dokáže spoločnosť Ford Trucks okamžite monitorovať údaje o vozidlách. Cieľom je predĺžiť prevádzkové časy a zasiahnuť pomocou algoritmov prediktívnej diaľkovej diagnostiky ešte predtým, než vozidlá zostanú nepojazdné na ceste.

Dizajn inšpirovaný modelom F-MAX

Dizajn kabíny a exteriéru série F-LINE, inšpirovaný modelom F-MAX, vznikol v záujme vylepšenia ergonómie, komfortu a efektivity.
Dizajn interiéru kladie dôraz na optimálny komfort a kvalitu, zatiaľ čo dizajn exteriéru zabezpečuje štýlový, dynamický a výrazný vzhľad.

Jazdný komfort zvyšuje 9-palcový multimediálny displej, ktorý vodičom umožňuje ovládať rôzne funkcie vo vozidle, vynovené materiály sedadiel, nový volant a ovládacie tlačidlá. Vynovená maska chladiča, nárazník, svetlomet, blatníky, dvere a obloženie spätných zrkadiel predstavujú spojenie výkonu a štýlu, pričom zároveň zvyšujú ergonómiu, keďže uľahčujú nastupovanie a vystupovanie z vozidla s novým dizajnom.

Bezpečná jazda s podporou najnovších technológií

Séria F-LINE navyše ponúka dokonalé potešenie z jazdy, ktoré ešte umocňujú bezpečnostné technológie.
Systém informovania o mŕtvych uhloch, zadná kamera, rozpoznávanie dopravných značení, systém monitorovania tlaku v pneumatikách, signál núdzového zastavenia a zablokovanie vozidla v prípade detekcie alkoholu sa postarajú o to, aby bola každá cesta bezpečná.

Asistent upozornenia pred zrážkou s detekciou chodcov, inteligentný adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go, automatické diaľkové svetlá a upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu poskytujú vodičom bezpečnejší a príjemnejší zážitok z jazdy.

Spoločnosť Ford Trucks prijala záväzok, že do roka 2040 budú jej portfólio produktov tvoriť výhradne vozidlá s nulovými emisiami. V súlade s týmto cieľom spoločnosť postupuje podľa pripraveného plánu transformácie týkajúceho sa vývoja bezemisných, prepojených a autonómnych ťažkých úžitkových vozidiel pod názvom „Generation F“. Od februára 2024 bude možné sériu F-LINE zakúpiť tak v Turecku, ako aj na zahraničných trhoch.

Nová limitovaná edícia modelu F-MAX odmeneného cenou ITOY: F-MAX Select

Spoločnosť Ford Trucks predstavila v Antalyi aj model F-MAX Select, ktorý predstavuje novú limitovanú verziu modelu F-MAX, ktorý získal ocenenie „International Truck of the Year 2019 (ITOY)“ v počte iba 400 kusov. F-MAX Select pozdvihne zážitok z jazdy na jedinečnú úroveň vďaka spojeniu bohatých dizajnových detailov s pokročilou technológiou a komfortom.

O spoločnosti Ford Trucks:

Ford Trucks, jediná značka ťažkých nákladných vozidiel spoločnosti Ford, vyrába široký sortiment vozidiel vrátane ťahačov návesov, stavebných vozidiel a dodávkových nákladných vozidiel s hmotnosťou nad 16 ton. Náš model F-MAX, ktorý v roku 2019 získal ocenenie „International Truck of the Year (IToY)“, si vybudoval skvelú povesť a je po ňom vysoký dopyt po celom svete. Medzinárodná produktová stratégia spoločnosti Ford Trucks je založená na overenej kvalite, odolnosti a úspornosti úžitkových vozidiel Ford a na prísľube najnižších celkových nákladov spojených s vlastníctvom.

V spoločnosti Ford Trucks spájame viac ako polstoročie skúseností v oblasti konštrukcie a výroby so znalosťami vývoja produktov pre konkrétne trhy, ktoré využívame pri návrhu hlavných komponentov našich vozidiel vrátane úplne nových motorov. V súčasnosti pôsobíme v Európe, na Blízkom východe, v Afrike a v Spoločenstve nezávislých štátov a pokračujeme v rozširovaní našej medzinárodnej siete na 3 kontinentoch. Státisíce nákladných vozidiel po celom svete sa každý deň vydávajú na cestu s istotou, ktorú im poskytuje značka Ford. Ďalšie informácie o spoločnosti Ford Trucks a jej produktoch v celosvetovom meradle nájdete na lokalite www.fordtrucksglobal.com.

Megosztom másokkal

Prekvapenie z Turecka

Už nejaký čas sa špekulovalo o predstavení sólo verzií nových ťažkých nákladných vozidiel Ford Trucks. Chvíľu to vyzeralo, že by mohlo ísť o ďalšie modely radu F-Max, ale turecký výrobca prekvapil a prišiel s novým radom vozidiel F-Line. Ten nahrádza súčasný rad Cargo.

Chuťovky aj pohľad do budúcnosti

Ford Trucks sa už etabloval medzi silných hráčov, medzi nemeckými, švédskymi, talianskymi či holandskými už ponúka podobné limitované edície, zameriava sa aj na vlastný vývoj elektromobility a vstupuje aj do vývoja vodíkových pohonov.

Stabilné zázemie pre rozvoj

Kvôli čoraz výraznejšej medzinárodnej expanzii spoločností Delta-Truck Kft. a Viarent Kft. sa v záujme efektívnejšieho fungovania stala nevyhnutnou optimalizácia, štandardizácia a modernizácia obchodných procesov tejto skupiny firiem. Preto sa tieto dve spoločnosti dohodli so spoločnosťou SAP Hungary Kft. na zavedení systému riadenia spoločnosti a podpory predaja.

Ford Trucks ponúka dizajn, technológiu a bezpečnosť so svojou novou sériou F-LINE

Spoločnosť Ford Trucks predstavuje novú sériu F-LINE, ktorá ponúka pohodlný zážitok z jazdy vďaka novému dizajnu, technológii pripojenia a pokročilým bezpečnostným funkciám. Táto nová séria s moderným dizajnom v troch segmentoch – cestné nákladné vozidlá, stavebné nákladné vozidlá a odťahovacie vozidlá – ponúka zákazníkom efektivitu a maximálnu bezporuchovú prevádzku vďaka technológii prepojených vozidiel a vysokému … Continued