O Nás

O Nás

SKUPINA SPOLOČNOSTÍ DELTA

DELTA-TRUCK – V POPREDNEJ LÍNII NA TRHU ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL OD ROKU 1991

Naša maďarská materská spoločnosť sa od roku 1991 zaoberá distribúciou, výkupom, opravou a servisom nových a jazdených úžitkových vozidiel. Počas tohto dlhého obdobia sme sa snažili o to, aby sme požiadavky našich domácich aj zahraničných zákazníkov uspokojili čo najširšou ponukou služieb na čo najvyššej úrovni.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2013, slovenský trh sme začali mapovať a poznávať prostredníctvom distribúcie jazdených úžitkových vozidiel, následne sme zaviedli aj služby spoločnosti VIARENT, ktorá je súčasťou tejto skupiny firiem.

Úplné zastúpenie spoločnosti VIARENT, ktorá bola založená v roku 1994 v Maďarsku a odvtedy sa stala lídrom na trhu prenájmu úžitkových vozidiel, na Slovensku zabezpečuje spoločnosť Delta-Truck s.r.o.

Od roku 2018 sme výlučným importérom úžitkových vozidiel FORD TRUCKS na Slovensku a od konca roka 2022 aj úžitkových vozidiel KÖGEL.

Je pre nás dôležité, aby úroveň našich služieb vyhovovala očakávaniam našich zákazníkov v každej oblasti. Naším cieľom je, aby sme v rámci strednej Európy boli považovaní za profesionálneho poskytovateľa služieb v tomto odvetví.

Expanzia našej skupiny firiem tu nezastala, v júli 2019 sme uzavreli franchisingovú zmluvu o predaji služieb spoločnosti VIARENT so srbskou spoločnosťou SDT Group doo, neskôr, v roku 2022 sme založili ďalšie dcérske spoločnosti v Česku s názvom VIARENT Česká Republika s.r.o. , a vo Francúzsku s názvom Delta-Truck France SAS.

O NAŠICH SLUŽBÁCH

Distribúcia nových vozidiel

Nami distribuované značky nákladných áut a návesov sú zárukou kvality a spoľahlivosti. Nájdeme riešenie pre Vaše prepravné úlohy.

Ako výhradný importér ťažkých úžitkových vozidiel značky Ford Trucks vítame našich zákazníkov v prevádzke spoločnosti v Senci s kompletnou ponukou modelov nákladných áut Ford Trucks.

V našej centrálnej prevádzke očakávame našich zákazníkov s výhodnými možnosťami financovania, rýchlou administratívou, s možnosťou započítania jazdeného vozidla a výhodnými servisnými ponukami.

Náves

Kögel

Medzi produktami Kögel nájdete najvhodnejšie vozidlo pre Vaše prepravné úlohy, či už sa jedná o chladiarenský, sklápací, stavebný, kontajnerový alebo iný druh návesu. Pre našich zákazníkov sú pripravené bohaté skladové zásoby vozidiel, ako aj sklad náhradných dielov.
Viac

Distribúcia jazdených vozidiel

Venujeme sa predaju nielen nových, ale aj jazdených nákladných vozidiel a návesov. Niektoré z jazdených úžitkových vozidiel, ktoré predávame, sme predtým používali ako pravidelne servisované vozidlá na prenájom, tieto vozidlá sme označili známkou kvality TOP QUALITY. Nami ponúkané modely pochádzajú zo spoľahlivého zdroja, sú pravidelne servisované a majú garantovaný nábeh.
Viac

VÝKUP

Chceli by ste predať svoje vozidlo, ale nechcete sa trápiť s predajom? Prípadne by ste chceli predať svoje nákladné vozidlo zaťažené bankovým úverom? V tom prípade ste na najlepšom mieste. Spoločnosť Delta-Truck s.r.o. Vaše vozidlo vykúpi.
Určite ste sa ocitli už aj vy v situácii, keď ste chceli predať vozidlo a zistili ste, že predaj jazdeného vozidla a nájdenie kupujúceho nie je nikdy ľahká úloha. Od zverejnenia inzerátu po realizáciu predaja môže prejsť aj niekoľko týždňov alebo mesiacov, zatiaľ čo vaše úžitkové vozidlo stojí nevyužité. Nehovoriac o mnohých jednaniach, o početnom predvádzaní vozidla, a potom v prípade úspešnej dohody o administratíve spojenej s uzatváraním zmluvy.

Čo máte robiť, ak chcete predať svoje vozidlo v čo najkratšom čase? Odpoveď je veľmi jednoduchá:

  1. Vyhľadajte nás!
  2. Naši kolegovia vám po kontrole stavu úžitkového vozidla vypracujú cenovú ponuku.
  3. Po dohode vás zbavíme aj administratívnych tiarch spojených s uzatváraním zmluvy a predajnú cenu vozidla vám vyplatíme okamžite.

Ak urgentne potrebujete hotovosť namiesto vozidla, jednoduchšie a rýchlejšie riešenie určite nenájdete.
Viac!

ÚŽITKOVÉ VOZIDLO PRENÁJOM – VIARENT

Ponuka služieb pre podniky sa vďaka spoločnosti VIARENT rozšírila aj o prenájom úžitkových vozidiel a správu vozového parku úžitkových vozidiel. V súčasnosti spravuje spoločnosť VIARENT už viac ako 3000 vozidiel. Naša ponuka sa flexibilne prispôsobuje potrebám našich klientov, poskytujeme možnosť dlhodobého aj krátkodobého prenájmu, ale aj prenájmu vozidla na jeden deň, a počas trvania prenájmu zabezpečujeme k našim vozidlám kompletné služby.

Divíziu spoločnosti VIARENT pre klientov – fyzické osoby sme odštartovali v júni 2020.

SIEŤ SERVISNÝCH MIEST NA SLOVENSKU

Oficiálna sieť autorizovaných servisných miest: Ford Trucks, KÖGEL

Vieme veľmi dobre, že pri preprave tovaru je najdôležitejším faktorom čas. Ak prinesiete vaše vozidlá k našim partnerom, môžete si byť istí, že doba výpadku bude čo najkratšia, pretože máme široké skladové zásoby originálnych súčiastok a náhradných dielov značiek Ford Trucks a Kögel, avšak v krátkom čase zabezpečíme aj tie, ktoré nám práve chýbajú.

Naším cieľom je, aby Vám vždy boli poskytnuté služby na vysokej úrovni, vysokokvalifikovaní odborníci našich partnerov sú zárukou kvality.

Navštívte našich servisných partnerov a osobne sa presvedčte o pestrosti nimi ponúkaných služieb.

Viac