Predaj úžitkových vozidiel

Výhradná distribúcia nových úžitkových vozidiel na slovensku

 • Spoločnosť Delta-Truck ako oficiálny dovozca návesov Kögel v Maďarsku distribuuje produkty tejto značky od roku 2005 a na Slovensku od decembra 2022. Ak túžite po spoľahlivej nemeckej kvalite, Kögel je pre vás ideálnou voľbou, pretože všetky pracovné procesy od vývoja až po výrobu prebiehajú v Nemecku.

 • Ponúkame riešenie doručenia podľa vašich individuálnych potrieb! Spoločnosť Humbaur GmbH založil v roku 1957 Anton Humbaur v nemeckom meste Donauwörth. Počas uplynulých 60 rokov spoločnosť neustále vyvíjala a uvádzala na trh množstvo nových výrobkov.

 • DELTA-TRUCK – založená v roku 1991 Spoločnosť Delta-Truck založila svoju slovenskú dcérsku spoločnosť DELTA-TRUCK s. r. o. v roku 2013. Poslaním našej skupiny spoločností je byť najväčším a najsilnejším distribútorom a prenajímateľom vozidiel v strednej a východnej Európe a na základe týchto pevných základov expandovať do západnej Európy.

 • Dizajn od BYD Technológie sú kľúčovou súčasťou DNA spoločnosti BYD, ktorej rozvinuté schopnosti v oblasti výskumu a vývoja umožňujú dosahovať rýchly rozvoj. Vďaka filozofii vychádzajúcej z technológií a zároveň orientovanej na inovácie spoločnosť BYD verí, že technológie majú možnosť meniť ľudské životy a zlepšovať svet, v ktorom žijeme. Spoločnosť BYD úspešne vybudovala platformu svetovej triedy … Continued

  BYD

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás? • 16531

  predaných vozidiel

  Zaoberáme sa predajom nových a jazdených úžitkových vozidiel, návesov a stavebných vozidiel. Ako oficiálny distribútor mnohých značiek sme jedným z popredných predajcov vozidiel v Maďarsku.

 • 3224

  vozidiel v našom vozovom parku prenajímaných vozidiel

  Neustále rozširujeme náš vozový park prenajímaných vozidiel. Pre firemných aj bežných klientov ponúkame možnosti krátkodobého aj dlhodobého prenájmu.

 • 32 rokov

  sme popredným predajcom na maďarskom trhu úžitkových vozidiel

  Naša spoločnosť sa už 32 rokov zaoberá predajom úžitkových vozidiel. S rozširujúcou sa paletou služieb sa snažíme vyhovieť požiadavkám našich domácich aj medzinárodných zákazníkov na čo najvyššej možnej úrovni.