Ford Trucks pokračuje v silnom raste v Európe

Spoločnosť Ford Trucks pokračuje vo svojom globálnom raste a vstúpila do Holandska, jedného z kľúčových európskych trhov. Ford Trucks ponúkne širokej zákazníckej základni v Holandsku efektívne a technologické riešenia s vozidlami, ako je F-MAX a nový rad F-LINE, ktorý vyniká technológiou konektivity.

Publikovaný:

Spoločnosť Ford Trucks, globálna značka v sektore ťažkých úžitkových vozidiel, pokračuje vo svojom raste v Európe Holandskom, ktoré je strategicky dôležité pre expanziu do severných krajín. Ford Trucks teraz vstúpila na holandský trh a dokončila reštrukturalizáciu v regióne Beneluxu.

Ford Trucks, ktorá je v Európe veľmi žiadaná vďaka svojmu širokému portfóliu produktov a inovatívnym technológiám, bude spolupracovať so spoločnosťou F-Trucks Nederland, ktorá má viac ako 65 rokov skúseností na holandskom trhu. Po tomto otvorení začne Ford Trucks v roku 2024 pôsobiť minimálne na 10 strategických miestach a do konca roka 2025 posilní svoju sieť predajcov na viac ako 15 miestach.

Ford Trucks poskytne efektívne technologické riešenia, ktoré vyžaduje rozsiahla databáza zákazníkov spoločnosti F-Trucks Nederland, najmä ťahač F-MAX, ako aj nový rad F-LINE, ktorý vyniká technológiou pripojenia a pokročilými bezpečnostnými prvkami.

Spolupráca s F-Trucks Nederland je významná aj pre investície spoločnosti Ford Trucks do dopravy s nulovými emisiami. Holandsko, ktoré má veľký potenciál pre elektrické vozidlá, bude jednou z priekopníckych krajín, kde bude na trh uvedené prvé elektrické nákladné vozidlo navrhnuté spoločnosťou Ford Trucks, ktoré sa do roku 2025 začne vyrábať sériovo.

Emrah Duman: Naďalej budeme podporovať chod našich zákazníkov prostredníctvom technológií a efektívnosti.

Vedúci predstaviteľ spoločnosti Ford Trucks, Emrah Duman, hovorí: „Už viac ako 60 rokov neustále vytvárame nové podmienky a píšeme celosvetový príbeh úspechu v sektore ťažkých úžitkových vozidiel podľa našej vízie ‚vytvárať hodnoty pomocou najefektívnejších dopravných riešení‘. V rámci nášho globálneho štruktúrovania sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou F-Trucks Nederland, jednou z vedúcich a skúsených organizácií v tomto sektore v Holandsku, ktorá je ideálnou križovatkou logistického sektora a slúži ako ústredná brána na európsky trh. Holandsko je pre nás významnou krajinou aj kvôli tomu, že je priekopníkom dekarbonizačných postupov a má vyspelú infraštruktúru na elektrifikačnú transformáciu. Ako značka, ktorá je priekopníkom riešení mobility budúcnosti, budeme aj naďalej vytvárať hodnoty pre chod našich holandských zákazníkov pomocou technológií a efektívnosti.“

Bahadır Koç, výkonný riaditeľ Ford Trucks Benelux & Nordics, uvádza: „Holandsko je dôležitým míľnikom v našich plánoch rastu v Európe. Našim zákazníkom na holandskom trhu a v celom regióne Beneluxu budeme aj naďalej poskytovať kreatívne a efektívne riešenia v spolupráci so spoločnosťou F-Trucks Nederland. Táto spolupráca posilní náš prístup orientovaný na zákazníka a ďalej upevní našu pozíciu v sektore dopravy. Našim cieľom je stať sa značkou nákladných vozidiel, ktorá v regióne niečo zmení.“

Spoločnosť Ford Trucks dosiahla v tomto roku významný pokrok v rámci svojej stratégie expanzie do severnej Európy a pokračuje v raste v Európe bez spomalenia. Po holandskom trhu sa spoločnosť zameriava na Švajčiarsko a pracuje na ďalšom rozšírení svojich globálnych aktivít.
Ford Trucks, ktorá je priekopníkom dopravných trendov budúcnosti, vyvíja inovatívne a udržateľné riešenia vďaka svojim skúsenostiam v oblasti inžinierstva a výskumu a vývoja. Spoločnosť sa zaviazala dosiahnuť do roku 2040 nulové emisie pri výrobe ťažkých úžitkových vozidiel, aby sa znížili účinky zmeny klímy, a pokračuje v práci na vodíkových motoroch, ako aj na elektrifikácii, ktorá je jej hlavným cieľom.

O spoločnosti Ford Trucks:

Ford Trucks, jediná značka ťažkých nákladných vozidiel spoločnosti Ford, vyrába široký sortiment vozidiel vrátane ťahačov návesov, stavebných vozidiel a dodávkových nákladných vozidiel s hmotnosťou nad 16 ton. Náš F-MAX si získal uznanie kritikov a vysoký celosvetový dopyt. Medzinárodná produktová stratégia spoločnosti Ford Trucks je založená na overenej kvalite, odolnosti a úspornosti úžitkových vozidiel Ford a na prísľube najnižších celkových nákladov spojených s vlastníctvom.

V spoločnosti Ford Trucks spájame viac ako polstoročie skúseností v oblasti dizajnu a výroby so znalosťami vývoja produktov pre konkrétne trhy, ktoré využívame pri návrhu hlavných komponentov našich vozidiel vrátane úplne nových motorov. V súčasnosti pôsobíme v Európe, na Blízkom východe, v Afrike a v Spoločenstve nezávislých štátov a pokračujeme v rozširovaní našej medzinárodnej siete na 3 kontinentoch. Státisíce nákladných vozidiel po celom svete sa každý deň vydávajú na cestu s istotou, ktorú im poskytuje značka Ford. Ďalšie informácie o spoločnosti Ford Trucks a jej produktoch v celosvetovom meradle nájdete na lokalite www.fordtrucksglobal.com.

Zdieľať

Ford Trucks dosiahol ďalší míľnik

Spoločnosť Ford Trucks si pripísala ďalší významný projekt v oblasti udržateľných dopravných technológií, čím sa opäť priblížila k dosiahnutiu cieľa v podobe uhlíkovej neutrality. Potom, čo spoločnosť Ford Trucks minulý rok naštartovala svoj jednovalcový výskumný vodíkový motor, teraz úspešne zrealizovala prvú aktiváciu viacvalcového motora H2-Ecotorq poháňaného vodíkom.

Ford Trucks pokračuje v silnom raste v Európe

Spoločnosť Ford Trucks pokračuje vo svojom globálnom raste a vstúpila do Holandska, jedného z kľúčových európskych trhov. Ford Trucks ponúkne širokej zákazníckej základni v Holandsku efektívne a technologické riešenia s vozidlami, ako je F-MAX a nový rad F-LINE, ktorý vyniká technológiou konektivity. Spoločnosť Ford Trucks, globálna značka v sektore ťažkých úžitkových vozidiel, pokračuje vo svojom … Continued

Tri desaťročia úspechu

Tento rok oslavuje tridsiate výročie vedúci hráč na trhu prenájmu úžitkových vozidiel, spoločnosť VIARENT. V našej krajine bola priekopníkom v poskytovaní tejto služby a svojimi neustálymi inováciami je odvtedy lídrom v danej oblasti, teraz už aj na medzinárodnej úrovni. Pri tejto výnimočnej príležitosti sme sa rozprávali s Petrom Stefkóm, vedúcim koncernu Delta-Truck o službách, minulosti, … Continued

Prekvapenie z Turecka

Už nejaký čas sa špekulovalo o predstavení sólo verzií nových ťažkých nákladných vozidiel Ford Trucks. Chvíľu to vyzeralo, že by mohlo ísť o ďalšie modely radu F-Max, ale turecký výrobca prekvapil a prišiel s novým radom vozidiel F-Line. Ten nahrádza súčasný rad Cargo.