Ford F-Line cestné vozidlá

NÁKLADNÉ AUTO


NÁKLADNÉ AUTO

Nový rad cestných nákladných vozidiel Ford Trucks F-LINE nie je len vozidlo, je to revolučný krok vpred v oblasti efektívnosti, komfortu a bezpečnosti. Dopravný priemysel čelí čoraz väčším výzvam a spoločnosť Ford Trucks ich rieši radom F-LINE.

Cestné nákladné vozidlá Ford Trucks F-LINE sú vybavené rôznymi kabínami, ktoré kladú dôraz na pohodlie vodiča. Verzie s lôžkom, bez lôžka a s nízkou alebo vysokou strechou sa dajú prispôsobiť rôznym potrebám. 420-koňové modely poskytujú pohodlný zážitok z jazdy vďaka optimalizovanému odpruženiu. Vozidlá s nízkym podvozkom, takzvané Lowliner, sú ideálne na prepravu veľkoobjemových nákladov. Životnosť pneumatík zvyšuje systém zdvíhacích náprav, zatiaľ čo automatická prevodovka zjednodušuje radenie prevodových stupňov. Vozidlá radu ADR spĺňajú predpisy na prepravu nebezpečných materiálov a sú vybavené kotúčovými brzdami. Nová 16-stupňová automatická prevodovka vo verziách s výkonom 420 koní umožňuje efektívnejšiu a bezpečnejšiu prepravu.

MOŽNOSTI A TECHNICKÉ VYBAVENIEAutomatická prevodovka
Na dosiahnutie vyváženej kombinácie úspory paliva a výkonu sú vozidlá s výkonom 420 k vybavené 16-stupňovou automatizovanou prevodovkou so samostatnými jazdnými režimami. Vozidlá s výkonom 330 k sú vybavené 9-stupňovou automatickou prevodovkou. Táto funkcia pomáha vozidlu automaticky zvoliť najvhodnejší prevodový stupeň na úsporu paliva a zvýšenie výkonu.
Riadená zadná náprava
Konfigurácie náprav 6x2 s objemom 9 litrov a 12,7 litra vozidlá s riadenou zadnou nápravou pre optimálnu manévrovateľnosť aj na tých najtesnejších cestách zvyšujú zážitok z jazdy.
Vzduchové odpruženie
Zadné vzduchové odpruženie je špeciálne navrhnuté pre vozidlá 4x2 a modely s konfiguráciou pohonu 6x2. Tento typ odpruženia je nielen bezkonkurenčný pre komfort jazdy, ale ponúka aj bezkonkurenčnú ovládateľnosť pre bezpečnejšiu prepravu citlivého nákladu.
Klimatizačné zariadenia
Modernizovaná klimatizácia, ktorá je štandardom vo všetkých vozidlách, poskytuje vodičovi komfort tým, že udržiava ideálnu teplotu v každej poveternostnej situácii.
Nezávislé vykurovanie
Štandardným príslušenstvom pre spacie kabíny je suchý typ nezávislého kúrenia. S týmto systémom si môžete kedykoľvek vychutnať pohodlie svojho domova, a to aj bez spustenia motora.
Mechanizmus zdvíhania zadnej nápravy
Pre konfigurácie náprav 6x2 a 8x2 zadná náprava môže byť voliteľne zdvihnutá, ak vozidlo nie je naložené. Tým sa zabráni zbytočnému používaniu pneumatík a opotrebovaniu pneumatík. Keď zastavíte vozidlo kvôli nakladaniu, funkcia Auto-Drop umožňuje, aby sa pneumatiky automaticky spustili na vozovku.


Požiadať o ponuku