Ford Trucks F-MAX

F-MAX


F-MAX

Spojenie pohodlia, výkonu a špičkovej technológie v jedinom ťahači.

Prvý ťahač od Ford Trucks navrhnutý špeciálne pre diaľkové prepravné úlohy. Maximálne pohodlie, efektivita a vybavenie, jedným slovom: F-MAX. Tím projektantov sa zameral predovšetkým na komfort vodiča, čoho výsledkom je ťahač Ford F-MAX s doteraz najpriestrannejšou a najpohodlnejšou kabínou vodiča. Po získaní ocenenia „Nákladné vozidlo roka 2019“ je Ford F-MAX dostupný aj v našej krajine – vďaka spoločnosti Delta-Truck s.r.o.

MOŽNOSTI A TECHNICKÉ VYBAVENIEMotor Ecotorq E6 – Výsledok vlastného vývoja
Nový motor F-MAX ECOTORQ vyvinutý spoločnosťou Ford Trucks ponúka maximálny výkon pri minimálnej spotrebe paliva za akýchkoľvek jazdných podmienok. Výkon motora: 500 koní, krútiaci moment: 2 500 Nm. Rôzne jazdné režimy, ako napr. Eco Mode a Power Mode, pomáhajú optimalizovať spotrebu paliva.
ConnecTruck – Systém manažmentu vozového parku
Zistite všetko o svojich vozidlách stlačením jediného tlačidla. Pomocou systému ConnecTruck môžete vždy včas získať informácie o polohe a aktuálnom stave vašich vozidiel, nech už sú kdekoľvek na svete.
Jazdný režim Eco+ – Ekonomická jazda
Ušetrite viac, jazdite ekonomicky. V prípade potreby znížte zapnutím jazdného režimu ECO+ výkon vozidla z 500 na 450 koní a ušetrite až 5 % nákladov na pohonné hmoty.
MaxCruise – Prediktívny tempomat
Max Cruise vypočíta optimálnu rýchlosť motora a jazdy pre blížiace sa jazdné podmienky a vy si tak môžete naplno vychutnať zážitok z jazdy.
Bez obmedzenia – S krátkou dodacou lehotou
dáva, dvakrát dáva – toto príslovie teraz pre spoločnosť Delta-Truck Kft. platí obzvlášť, keďže tento maďarský dovozca vozidiel Ford Trucks dodáva čoraz obľúbenejší ťahač F-MAX s dodacou lehotou už do troch mesiacov, pričom skladové vozidlá si môžete prevziať prakticky okamžite.


Požiadať o ponuku