Ford F-Line ťahač návesov

Ford F-Line ťahač návesov


Ford F-Line ťahač návesov

Nový modelový rad ťahačov Ford Trucks F-LINE je navrhnutý tak, aby zvýšil jednoduchosť a efektívnosť vašej jazdy. Sú vybavené motorom Ecotorq, sú bezpečné, pohodlné a zároveň minimalizujú prevádzkové náklady. Modelový rad sedlových ťahačov F-LINE sa zameriava na úsporu paliva a užitočné zaťaženie a ponúka flexibilné riešenia pre každú firmu.

Okrem estetického dizajnu vozidiel ponúkajú tieto dôležité prvky špecifikácie:

  • deflektory vzduchu a prvky znižujúce odpor vzduchu, ktoré pomáhajú šetriť palivo
  • Kabína s nízkou strechou umožňuje zvýšiť nosnosť vozidla
  • Bočné prahy a dopredu sklopné veterné deflektory nielenže znižujú spotrebu paliva, ale vylepšujú aj estetický vzhľad
  • Viacdielny predný nárazník umožňuje rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie opravy
  • Technológia Euro 6 minimalizuje emisie

Výšku točnice ťahačov 4×2 je možné zvoliť v rozmedzí od 980 mm do 1250 mm, zatiaľ čo výšku točnice ťahačov 6×4 je možné zvoliť v rozmedzí od 1350 mm do 1450 mm. Verzia 4×2 má 600-litrovú hliníkovú palivovú nádrž, ktorú možno doplniť 450-litrovou nádržou. Verzia 6×4 ponúka základnú palivovú nádrž s objemom 400 litrov, ktorú možno rozšíriť na 920 litrov. To umožňuje absolvovať dlhé jazdy bez nutnosti tankovania.

MOŽNOSTI A TECHNICKÉ VYBAVENIEZdrojom tohto výkonu je: Nový motor Ecotorq
Motor Ecotorq, duša modelov ťahačov Ford Trucks na vás určite zapôsobí svojou schopnosťou dosiahnuť prirodzenú rovnováhu medzi výkonom a úspornosťou. Prostredníctvom motora Ecotorq novej generácie a inteligentného aerodynamického dizajnu je spotreba paliva o 8,5 % nižšia v porovnaní s modelmi predchádzajúcej generácie.
Vaše pohodlie je to, čo sa pri dlhých cestách počíta
Pri modeloch ťahačov Ford Trucks sa venuje rovnaká pozornosť komfortu ako sile a výkonu. Ponuka ergonomických kabín prispôsobených vašim potrebám umožňuje, aby sa interiér vášho vozidla stal vaším útulným obytným priestorom.
Technológia, ktorá prináša revolúciu na dlhých cestách
V momente, keď začnete strácať pozornosť, aktivuje sa systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu (Lane Departure Warning System); keď sa príliš zníži vzdialenosť medzi vozidlami, automaticky sa aktivuje pokročilý systém automatického núdzového brzdenia (Advanced Emergency Brake System); elektronický stabilizačný systém (Electronic Stability Program) zase zabráni šmyku ťahača a prívesu.


Požiadať o ponuku