Jazdené úžitkové vozidlá

Keď hľadáte zánovné a kvalitné vozidlo


Zaoberáme sa predajom nových aj jazdených úžitkových vozidiel. Niektoré z jazdených vozidiel, ktoré ponúkame na predaj, sme predtým používali ako udržiavané vozidlá na prenájom. Tieto vozidlá, ktoré sú na stránke označené značkou kvality TOP QUALITY, pochádzajú zo spoľahlivého zdroja, sú pravidelne servisované a majú garantovaný nábeh.

? Naše TOP QUALITY vozidlá si môžete prevziať už do 24 hodín, s flexibilným financovaním šitým na mieru vášho podnikania (financovanie je možné v EUR). Po tom, ako si lízingový príjemca splní na konci lízingu všetky svoje záväzky, môže vozidlo prejsť do jeho vlastníctva – a na nadobudnutie vlastníctva nie je potrebné vykonať kontrolu originality.

Pre ďalšie informácie kontaktujte našich predajcov na telefónnom čísle +421 2 3811 3673 alebo pre viac informácií stlačte tlačidlo Požiadať o ponuku na stránke konkrétneho vozidla.Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás? • 16531

  predaných vozidiel

  Zaoberáme sa predajom nových a jazdených úžitkových vozidiel, návesov a stavebných vozidiel. Ako oficiálny distribútor mnohých značiek sme jedným z popredných predajcov vozidiel v Maďarsku.

 • 3224

  vozidiel v našom vozovom parku prenajímaných vozidiel

  Neustále rozširujeme náš vozový park prenajímaných vozidiel. Pre firemných aj bežných klientov ponúkame možnosti krátkodobého aj dlhodobého prenájmu.

 • 32 rokov

  sme popredným predajcom na maďarskom trhu úžitkových vozidiel

  Naša spoločnosť sa už 32 rokov zaoberá predajom úžitkových vozidiel. S rozširujúcou sa paletou služieb sa snažíme vyhovieť požiadavkám našich domácich aj medzinárodných zákazníkov na čo najvyššej možnej úrovni.