IsuzuISUZU M21 1.9 D RJS234

Saját flottából származó, végig vezetett szervizkönyves, leinformálható előéletű Isuzu. Felszereltsége: klíma, elektromos ablakok, ABS, ESP, motor előmelegítés, nappali menetfény, stb. — Kérjük mielőtt eljönne megtekinteni egy autót, minden esetben vegye fel a kapcsolatot értékesítőnkkel, mert autóink több telephelyen is lehetnek! — Jelen hirdetésben leírt tájékoztatás nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem! — Az adatok tájékoztató jellegűek, a felszereltség változtatás jogát fenntartjuk. Kérjük, minden esetben személyesen győződjön meg a felszereltségről!

Rok výroby
2018
Dostupné
Budaörs (HU)
Detailné informácie
Cena 13 290 EUR + Dph

Technické parametreZnačka
Isuzu
Model a typ
ISUZU M21 1.9 D RJS234
Kategria
Skriňový nákladné auto, Nákladné auto
Cena
13 290 EUR + Dph
Uvedenie do prevádzky
2019/03
Rok výroby
2018
Platnosť technickej kontroly
2025/03/01
Vlastná hmotnosť
2520 kg
Celková hmotnosť
3500 kg
Prevádzka
Budaörs (HU)
EČV
RJS234
Servisná knižka
Vedená

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás? • 16531

  predaných vozidiel

  Zaoberáme sa predajom nových a jazdených úžitkových vozidiel, návesov a stavebných vozidiel. Ako oficiálny distribútor mnohých značiek sme jedným z popredných predajcov vozidiel v Maďarsku.

 • 3224

  vozidiel v našom vozovom parku prenajímaných vozidiel

  Neustále rozširujeme náš vozový park prenajímaných vozidiel. Pre firemných aj bežných klientov ponúkame možnosti krátkodobého aj dlhodobého prenájmu.

 • 32 rokov

  sme popredným predajcom na maďarskom trhu úžitkových vozidiel

  Naša spoločnosť sa už 32 rokov zaoberá predajom úžitkových vozidiel. S rozširujúcou sa paletou služieb sa snažíme vyhovieť požiadavkám našich domácich aj medzinárodných zákazníkov na čo najvyššej možnej úrovni.Pozrite si aj toto